Roto_Solarthermie_Kollektor_2Sadece bir yeniden yapılanma halinde eski tuğla yerini avantajı ile – Roto Sunroof güneş kolektörü çatı koleksiyoncu. Bir çatı kurulumu ile karşılaştırıldığında aynı zamanda boru hatları (örn. B. Marder) maruz kalan hayvan besleme sorunu ortadan kaldırır.

Taban sistem paketleri “Superflat” inşaat için herhangi bir çatı sayesinde içine mükemmel entegre edilebilir yüksek performanslı düz yüzeyli kollektör vardır. Kollektör kadar 525 kWh / m² olmasını sağlar geliri aşan, son derece seçici kaplama MICROTHERM bir alüminyum emici plaka oluşur.

  • Üstün kaliteli “Alman Malı”
  • Buhar pişirme güvenlik sistemi sayesinde yüksek güvenilirlik
  • Yenilikçi kolektör teknolojisi sayesinde yüksek enerji verimi
  • Tamamen su geçirmez ve darbeye dayanıklı – hatta dolu ile Hava ile ilgili emme ve basınca karşı korumalı
  • Aktif iklim koruma – ekolojik, maliyet-bilinçli bina Tam çatı çözümü esnek modüler sistem
  •  Yeni binalar ve yenileme için uygundur

Bir kiremit daha zor yüksek yüklemesinde
Sadece 89 mm yüksekliğe sahip Roto Sunroof güneş kolektörü “Superflat” inşaat tarafından (min için karşılaştırıldı. 120 mm standart paneller) Bu kurulum normal pantiles daha zor yüksektir. Sonuç çatı estetik açıdan hoşa giden bir birimdir.

Patentli güvenlik
Roto sunroof Buhar pişirme güvenlik sistemi güneş enerjisi sisteminin bakımı mutlak güvenlik ve özgürlüğü sağlar. Güneş sıvı otomatik yaklaşık 140 ° C’de fiziksel durumu değişen bir fiziksel bir işlem dayanmaktadır Kısa bir süre içinde (<1 s) toplayıcı boşalttı ve genleşme tankı içindeki sıvıyı taşır. 130 ° C’nin altındaki sıcaklıklarda, sistem otomatik olarak doldurulmuş.