Başlarken (Planlama)

Bir çatı penceresi satın almadan önce evin iç ve dış tasarımı, ergonomisi ve nasıl en çok ışık alabileciğinizi düşünmelisiniz. Gün ışığının temel bir ihtiyaç olduğunu ve insanoğlunun her zaman gün ışığına olumlu yanıt verdiğini unutmayınız. Doğru çatı penceresini bulmak kadar en optimal şekilde yerleştirmek de oldukça önemlidir. İşte sizin için hazırladığımız bazı önemli noktalar. Devamını

Montaj Bilgileri ve Hizmetleri

Dorset Yapı bünyesinde freelance olarak hizmet veren, Balio Çatı Pencereleri montaj sertifikası sahibi montaj ustaları, Türkiye çapında hizmet vermektedir. Doğru montaj yapılması, ürününüzün kaliteli olması kadar önemlidir. Çünkü montajı doğru yapılmayan en iyi ürün, istenilen randımanı veremez.

Balio Çatı Pencereleri yetkili montaj servis hizmeti alan tüm müşterilerimize 2 yıl montaj garantisi verilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Çatı pencerelerinin ülkemizde kullanılmaya başlaması çeyrek asırı geçse de halen bilinmeyen bazı hususlar olabilir. Çatı pencereleri hakkında merak edilen ve sıklıkla sorulan pencere boşlukları ne kadar olmalı? veya istetiğim boyutta pencere yaptırabilir miyim? v.b. sorular ve cevaplarını sizin için  hazırladık.

Aklınıza takılan ve burada olmayan sorularınızı lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Bir Cevap Yazın